Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu informującego o pracach planowanych w ramach projektu SUSTENANCE w tzw. polskim demonstratorze projektu w Sopocie.

W projekcie SUSTENANCE 21 partnerów z 3 krajów UE (Danii, Holandii i Polaksi) oraz Indii, pod kierunkiem duńskiego Uniwersytetu w Aalborgu, opracowuje sposób na przyjazną środowisku przemianę lokalnych społeczności w zrównoważone „wyspy energetyczne”.

Filmy przedstawiające działania podejmowane w pozostałych demonstratorach projektu SUSTENANCE znajdują się na stronie www.h2020Sustenance.eu
Serdecznie zapraszamy!

Projekt SUSTENANCE otrzymał dofinansowanie z programu badań naukowych i innowacji Unii Europejskiej Horyzont 2020 w ramach umowy grantowej nr 101022587, a także z Departamentu Nauki i Technologii (DST) Republiki Indyjskiej. Wszelkie działania komunikacyjne lub rezultaty powstałe w ramach tego projektu odzwierciedlają wyłącznie poglądy Konsorcjum, a agencje finansujące i Komisja Europejska nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek wykorzystanie informacji w nich zawartych.